O firmie

Firma DECOR oferuje Państwu fachowe doradztwo z zakresu doboru paneli podłogowych, ściennych i drzwi oraz profesjonalny montaż produktów dostępnych w naszej ofercie. Oferujemy Państwu wyłącznie produkty markowe, które cechuje wyjątkowa jakość jak i nowoczesne wzornictwo.

Oferta

W ofercie znajdą Państwo między innymi szeroki wybór paneli firmy EGGER, Krono Original, KRONOPOL, TARKETT, Classen, drzwi DRE, Vasco, Eniro Line, Porta, Pol-skine, Intenso, Erkado, Wikęd. Są to linie produktów najwyższej jakości spełniająca międzynarodowe wymogi stawiane materiałom wykończeniowym. Oferowana usługa montażu odbywa się w sposób kompleksowy i estetyczny. W sprzedaży polecamy również pełen wybór akcesoriów niezbędnych przy montażu paneli.

Realizacje

Starając się wyjść naprzeciw naszym Klientom, chcemy sprawić by remont był dla nich szybki i przyjemny. Dlatego dobieramy i dostarczamy Państwu najwyższej jakości produkty dostępne na rynku, które następnie profesjonalnie montujemy w Państwa domach.
Sprawdź nasze realizacje

Montaż paneli GRATIS!!!

Kontakt i lokalizacja

Dane kontaktowe
DECOR Renata Mendel
ul. Gostyńska 3, 64-000 Kościan
GSM: +48 661-386-988
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Środa: 9:00 - 18:00
Czwartek: 9:00 - 19:00
Piątek: 9:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 13:00